Voor machine- en apparatenbouwers ontwikkelt en produceert E.D.&A. innovatieve elektronica op maat. We denken vanaf de start van uw project al graag mee over de beste oplossingen voor uw machines en/of apparaten en ontwikkelen hardware en embedded software (https://www.edna.eu/nl/ontwikkeling) op maat die beantwoorden aan de hoogste kwaliteitsstandaarden. Met onze eigen hypermoderne assemblagelijnen zorgen wij, naast de ontwikkeling van elektronica op maat, ook voor de productie (https://www.edna.eu/nl/productie). Dit voor zowel de industriële als de consumentenmarkt.
H2: Elektronica ontwikkeling op maat
E.D.&A. is gespecialiseerd in de ontwikkeling van elektronica op maat. Ons multidisciplinair team van specialisten zorgt door middel van verschillende simulatiemogelijkheden en geavanceerde testen dat uw elektronica op maat beter, kostenefficiënter en op tijd ontwikkeld wordt.

H2: Elektronica productie op maat
Indien gewenst, staat E.D&A. ook in voor de productie van uw elektronica op maat. Dankzij onze vooruitstrevende in-huis productiefaciliteiten zorgen we voor kortere doorlooptijden, kunnen we flexibel inspelen op last-minute veranderingen en werken we zeer efficiënt. Op deze manier kunnen wij de kwaliteit garanderen die u eist. We dragen dan ook met trots de titel van Factory of the Future (https://www.edna.eu/nl/productie/factory-of-the-future).

H2: Elektronica op maat voor industriële & consumentenmarkt
E.D.&A. ontwikkelt en produceert jaarlijks honderdduizenden besturingen op maat in diverse sectoren voor de meest uiteenlopende machines en apparaten. We hebben ervaring in de industriële als de consumentenmarkt en ontwikkelen en assembleren elektronica op maat voor elke sector. Laat u inspireren door onderstaande markten.
H2: Elektronica op maat ontwikkelen & produceren door E.D.&A.?
E.D.&A. ontwikkelt en produceert sinds 1981 elektronica op maat voor intelligente apparaten en machines. Met een team van 80 professionals staan we garant voor onze expertise, innovatie en betrouwbaarheid en denken we proactief na over uw technologische oplossingen. We helpen u graag verder met de ontwikkeling en productie van uw elektronica op maat. Contacteer ons voor meer informatie.
E.D.&A. nv
https://www.edna.eu/assets/images/edna-structured.png